26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 13 czerwca 2021 Liczba wyświetleń: 620

Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek bł. Michała Kozala, bpa i męczennika; we czwartek wspomnienie św. Brata Alberta. W ubiegły czwartek zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wytrwale uczestniczyli w codziennej procesji eucharystycznej wokół kościoła. Szczególne podziękowania dla dzieci sypiących kwiaty i ich rodziców.
Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie czerwcową składką inwestycyjną. Niebawem rozpoczniemy prace przy utwardzaniu miejsc postojowych przy naszym kościele. Aktualnie gromadzony jest niezbędny materiał.

W dalszym ciągu zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze ciekawa opowieść o kobiecie, której numer obozowy ucałował papież. Jest też do nabycia „Mały gość Niedzielny” oraz miesięcznik dla dzieci STAŚ.

Od dzisiaj obowiązują nowe limity udziału wiernych w Mszach św. W naszym kościele zgodnie z tym może przebywać jednocześnie 300 osób, nie liczą tych którzy są już w pełni zaszczepieni.

Decyzją Konferencji Episkopatu Polski od przyszłej niedzieli (20 czerwca) nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Oznacza to, iż poza takim powodem jak choroba czy inna fizyczna niemożliwość, każdego z nas obowiązuje wzięcie osobistego udziału w niedzielnej bądź świątecznej Eucharystii.

W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Stanisława Piątkowska, Albina Ściebura i Marek Pocztowski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.