01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 7 czerwca 2021 Liczba wyświetleń: 602

Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Jadwigi, królowej, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji eucharystycznej w święto Bożego Ciała. Policji i Służbie Maltańskiej za zapewnienie bezpieczeństwa. Wszystkim osobom które przygotowywały ołtarze na trasie procesji, rodzicom dzieci które sypały kwiatki, obsłudze nagłośnienia i baldachimu. Panu Kościelnemu i Panu Organiście za przygotowanie oprawy liturgicznej i piękne dekoracje. Wszystkim za liczny udział we wspólnej modlitwie.

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po wieczornej Mszy św. zapraszamy na procesję eucharystyczną wokół kościoła. Od najbliższego poniedziałku swoją rocznicę I Komunii św. będą przeżywały dzieci z klas czwartych. Dzisiaj procesja również po Mszy świętej wieczornej. Zakończenie Oktawy we czwartek. Oczywiście przypominamy o przyniesieniu tego dnia do poświęcenia bukietów i ziół i kwiatów.

Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii można już nabyć czerwcowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na sprzątanie naszej świątyni.

Przypominamy, że wszystkie rzeczy zgubione bądź pozostawione w kościele składane są obok figury św. Antoniego. Są tam już parasole, rękawiczki, okulary, czapki, pierścionki, różańce i wiele innych rzeczy. Prosimy by osoby które szukają swoich zgubionych w kościele rzeczy, najpierw poszukały ich właśnie przy św. Anonim.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 9:30.

Uczniów klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie do oznaczonego koszyka indeksów kandydata do Bierzmowania.

W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Zenon Karcz i Adam Siemek. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.