04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 28 czerwca 2020 Liczba wyświetleń: 591

Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - jutro liturgiczne wspomnienie św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. w piątek – św. Tomasza Apostoła. Dzisiaj przez cały dzień czcimy naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie Mszy o godz. 12.15. Od dzisiaj aż do końca sierpnia nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 12.15 a od pierwszej niedzieli lipca wieczorna niedzielna Msza św. będzie o godz. 19.00.
Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła
W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie przed Mszą poranną oraz od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. Jeżeli ktoś z osób starszych bądź chorych potrzebuje przyjąć sakrament pokuty bądź namaszczenia to prosimy zgłosić to telefonicznie bądź osobiście w zakrystii. Nie będzie tradycyjnego objazdu chorych w I sobotę, a tylko indywidualne odwiedziny tam gdzie tego wymaga sytuacja w terminach uzgodnionych z opiekunami tych osób.

Dzisiaj wyszedł ostatni przed wakacjami numer parafialnego tygodnika „Bliżej Apostołów”. Jest więc okazja by serdecznie podziękować całej redakcji naszego pisma za trud i zaangażowanie. Szczególne podziękowania należą się braciom Wojciechowi i Bartłomiejowi Hajdukom, bo to oni co tydzień redagują i składają całość gazety. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę do puszki przygotowanej w środku kościoła można będzie złożyć ofiarę na pomoc dla poszkodowanych w czasie ostatnich ulew i gradobicia, o co apeluje nasz Arcybiskup Metropolita.

Uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w kościele (do oznaczonego koszyka przy ołtarzu) podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Rozpoczęły się prace przy naprawie awarii systemu odprowadzania wody deszczowej z dachu naszego kościoła. System uległ poważnej awarii i konieczna jest jego wymiana. Koszty tych prac będziemy pokrywać z bieżących składek niedzielnych i kolejnych składek inwestycyjnych.