26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 26 czerwca 2022 Liczba wyświetleń: 446

Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we środę liturgiczne wspomnienie św. Piotra i Pawła. Msze św. u nas o 7.00, 9.00 i 18.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
Ogłoszenia - 13 Niedziela Zwykła

Dzisiaj przez cały dzień czcimy naszych Patronów św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 11.00 a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nie będzie Mszy o godz. 12.15 i tak pozostanie do końca sierpnia. W czasie wakacji, czyli w lipcu i sierpniu niedzielna Msza św. wieczorna będzie o godz. 19.00

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie przed Mszą poranną oraz od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. Jeżeli ktoś z osób starszych bądź chorych potrzebuje przyjąć sakrament pokuty bądź namaszczenia to prosimy zgłosić to telefonicznie bądź osobiście w zakrystii. W I piątek nie będzie Mszy o godz. 16.30.

Dzisiaj wyszedł ostatni przed wakacjami numer parafialnego tygodnika „Bliżej Apostołów”. Jest więc okazja by serdecznie podziękować całej redakcji naszego pisma za trud i zaangażowanie. Szczególne podziękowania należą się braciom Wojciechowi i Bartłomiejowi Hajdukom, bo to oni co tydzień redagują i składają całość gazety. Bóg zapłać.

Uczniów klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej prosimy o pozostawienie w zakrystii podpisanych indeksów kandydata do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego” a także miesięcznika dla dzieci STAŚ. Są też jeszcze dwa numery specjalnego wydania Gościa Niedzielnego poświęconego w całości Najświętszemu Sakramentowi.

Informujemy, że przyjmowanie intencji mszalnych na następny rok rozpocznie się od września.

Dziś parafialny festyn w plebańskim ogrodzie. Zabawa rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy całe rodziny. Rozpoczną goście z Górskiego Pogotować Ratunkowego, będzie przygotowana ścianka wspinaczkowa. O 16.00 „bigos proboszcza” i koncert zespołu Boski Squad. Serdecznie zapraszamy.

W dalszym ciągu zachęcamy do wzięcia udziału we wrześniowej pielgrzymce do Sandomierza i okolicznych sanktuariów. W dzisiejszym biuletynie zamieszczony jest program wyjazdu. Przypuszczalny koszt to ok. 550 zł.

Od jutra rozpoczynamy wakacje letnie. Wszystkim którzy wybierają się na letni wypoczynek życzymy dobrej pogody. Pamiętajmy też o niedzielnej Mszy św. gdziekolwiek będziemy wypoczywać.