01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
wtorek, 21 lipca 2020 Liczba wyświetleń: 653

Ogłoszenia - 16 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w środę – święto św. Marii Magdaleny, - w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, - w piątek – św. Kingi, dziewicy, - w sobotę – święto św. Jakuba, apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa. W sobotę  25 lipca, w dniu wspomnienia św. Krzysztofa, na Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00 będziemy modlić się za kierowców i podróżujących. Po obu Mszach św. odbędzie się poświęcenie samochodów na parkingu przy kościele.
Ogłoszenia - 16 Niedziela Zwykła

Jak słyszeliśmy w komunikacie, w dniach 19 – 26 lipca br. obchodzimy 21. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Organizacja MIVA Polska pomagająca w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy i misjonarek zwraca się z prośbą do wszystkich kierowców i podróżujących o włączenie się w akcję „Św. Krzysztof - 1 grosz za 1 kilometr” (jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu, za posiadane pojazdy). Od dziś do przyszłej niedzieli będzie można złożyć ofiarę na ten cel do oznaczonej skarbony.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane dzisiaj na inwestycje w naszej parafii.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty: śp. Marzena Długopolska. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.