04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 27 lipca 2020 Liczba wyświetleń: 582

Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w środę – św. Marty, - w piątek – św. Ignacego z Loyoli, kapłana, - w sobotę – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. W najbliższą środę 29 lipca we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” organizowana jest w naszej parafii zbiórka „elektrośmieci” – zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można dostarczyć na dolny parking w środę do godz. 11:00 (nie wcześniej).
Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

Dzisiaj można jeszcze składać ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary można składać do oznaczonej skarbony. Posłużą one na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W dniach od 7 do 11 sierpnia odbędzie się 40. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę, w bardzo okrojonym zakresie i z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Szczegóły i zapisy w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie (od 3 sierpnia).

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.