26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 19 lipca 2021 Liczba wyświetleń: 566

Ogłoszenia - 16 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: we czwartek – św. Marii Magdaleny, w piątek – św. Brygidy. Za tydzień w niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona Kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Będzie można również złożyć ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary posłużą na zakup środków transportu dla misjonarzy.
Ogłoszenia - 16 Niedziela Zwykła

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na pomoc ofiarom pożaru w Nowej Białej. Przez obie niedziele zebraliśmy razem 4.484 zł. Pieniądze zostały przekazane do Kurii Metropolitalnej.

Mimo wyjątkowego stanu pandemii tradycyjna piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się jak zwykle na początku sierpnia. Kto chciałby wziąć w niej udział proszony jest kontakt z bazą organizacyjną pielgrzymki, w parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Terminy i miejsca zapisów na pielgrzymkę zamieszczone są na plakacie w gablocie przy wyjściu z kościoła.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego” a także miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

Bóg zapłać za składane dziś ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Wprawdzie ulewy i nawałnice nie sprzyjają pracom firm budowlanych, ale mamy nadzieję niebawem rozpocząć prace przy utwardzaniu miejsc postojowych przy kościele.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Wiktoria Kumala i Zbigniew Fundakowski. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.