01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 25 lipca 2021 Liczba wyświetleń: 676

Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek - świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej, we czwartek – św. Marty, w sobotę – św. Ignacego z Loyoli.
Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

Dzisiaj, 25 dzień lipca, wspominamy św. Jakuba a także św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy św. poświęcone zostaną samochody na przykościelnym parkingu, a przez cały dzień można składać ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary można składać do oznaczonej skarbony. Posłużą one na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W dniach od 7 do 11 sierpnia odbędzie się 41 Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Osoby decydujące się w tym roku wziąć udział w pielgrzymce prosimy o kontakt z bazą organizacyjną pielgrzymki w parafii Matki Bożej Różańcowej. Terminy i miejsca zapisów na pielgrzymkę podane są na plakacie w gablocie przy wejściu do kościoła.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego” a także miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Honorata Kociołek, Wanda Trybała i Marian Ścigaj. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.