01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 2 sierpnia 2021 Liczba wyświetleń: 628

Ogłoszenia - 18 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - we środę – św. Jana Vianney’a, kapłana; - w piątek - święto Przemienienia Pańskiego; W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w czasie cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W wakacje nie ma Mszy dla dzieci o godz. 16.30. Osoby chore lub starsze które chciałyby przyjąć spowiedź i Komunię św. w domu prosimy o indywidualne ustalenie terminu wizyty kapłana. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
Ogłoszenia - 18 Niedziela Zwykła

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję – św. Krzysztof „1 grosz za 1 kilometr” i złożyli ofiarę na zakup środków transportu  dla misjonarzy. Zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel 2.595 zł.

W najbliższą sobotę wyruszy z Chrzanowa 41 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jedną z samodzielnych grup jest grupa Trzebinia. Można się jeszcze zapisać od poniedziałku do środy od 18.30 do 19.30 w parafii w Krystynowie. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w parafii MB Różańcowej o godz. 11.30.

Przypominamy, że nadal obowiązuje konieczność zakrywania maseczką ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych, a więc również w kościele. Prosimy o stosowanie się do tego przepisu. Zachęcamy również osoby które się jeszcze nie zaszczepiły do skorzystania ze szczepień, by wobec spodziewanego wzrostu zachorowań zabezpieczyć siebie i inne osoby z którymi się spotykamy, również w czasie liturgii.

Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Z ubiegłej niedzieli pozostała większość numerów Gościa. Prosimy zatem by nabyć dzisiaj zarówno dzisiejszy jak i numer z ubiegłej niedzieli. W zakrystii jest też jeszcze do nabycia lipcowy numer pisma dla dzieci „STAŚ”.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Aleksander Kuliński. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.