02Czwartek, 2 maja 2024Anatol, Zygmunt, Anastazy
sobota, 22 lipca 2023 Liczba wyświetleń: 490

Dziś po każdej Mszy św. poświęcone zostaną samochody na przykościelnym parkingu, a przez cały dzień można składać ofiary w ramach akcji: „Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km”, jako wyraz wdzięczności za bezpiecznie przejechane kilometry i przebyte podróże, za szczęśliwe powroty do domu. Ofiary można składać do oznaczonej skarbony. Posłużą one na zakup środków transportu dla misjonarzy.

• w poniedziałek – św. Kingi, dziewicy,
  • we wtorek – święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa,
  • w środę – św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
  • w sobotę – św. Marty, Marii i Łazarza.

• W dniach od 7 do 11 sierpnia br. odbędzie się tradycyjna Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Internetowe zapisy uczestników już trwają, a zapisy stacjonarne rozpoczną się od przyszłej niedzieli 30 lipca przy parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Szczegóły na plakacie.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”, a także miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.