25Wtorek, 25 czerwca 2024Dorota, Łucja, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 31 lipca 2023 Liczba wyświetleń: 465

Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Ignacego z Loyoli - we wtorek - św. Alfonsa Marii Liguoriego, kapłana; - w piątek – św. Jana Vianney’a, kapłana;
Ogłoszenia - 17 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w czasie cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. W wakacje nie ma Mszy dla dzieci o godz. 16.30. W sobotę wizyta z Komunią św. u chorych i starszych od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać te osoby w zakrystii lub kancelarii. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję – św. Krzysztof „1 grosz za 1 kilometr” i złożyli ofiarę na zakup środków transportu  dla misjonarzy. Zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel 3.767 zł.

Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę będą w najbliższą niedzielę, 6 sierpnia, od 7.00 do 13.00 i od 18.00 do 20.00. Cały czas można zapisywać się przez Internet, na stronie naszej diecezji.

Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Dziś tematem przewodnim są rozpoczynające się niebawem światowe dni młodzieży w Portugalii.

W tym tygodniu rozpoczną się prace przy bocznym wejściu do kościoła. Będzie ono jakiś czas nieczynne. Pierwszy etap prac to będzie demontaż obecnej nawierzchni. Jeśli ktoś potrzebuje gruzu betonowego, np. do utwardzenia drogi lub podjazdu to prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności ś.p. Józef Anioł. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.