01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 4 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 615

Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

Przed nami ostatni tydzień okresu Bożego Narodzenia. We środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, Święto Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele jak w niedzielę. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Po każdej Mszy będzie można zabrać do swoich domów poświęconą kredę i kadzidło by w domach przedłużyć radość Objawienia Pańskiego. Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrztu Pańskiego, która kończy czas liturgicznej radości z Narodzenia Chrystusa. Tradycyjnie jednak kolędy będziemy śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej. W tym miesiącu wyjątkowo, spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic będzie w Święto Trzech Króli, po Mszy o 9.30. We środę, w święto Trzech Króli tradycyjnie druga składka na ogrzewanie naszej świątyni.
Ogłoszenia - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu
W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej.

Przez cały miesiąc styczeń w niedziele i święta po południu będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.

Ukazał się kolejny, styczniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”. Jest do nabycia w zakrystii.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Waldemar Jurek i Elżbieta Gębka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.