01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 10 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 612

Ogłoszenia - Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. W naszej rodzimej tradycji kolędy śpiewać będziemy jednak do święta Matki Bożej Gromnicznej. Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Składka będzie styczniową składką inwestycyjną. Posłuży finansowaniu naszych parafialnych inwestycji w rozpoczętym nowym roku.
Ogłoszenia - Niedziela Chrztu Pańskiego
Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

Siostry Klawerianki, które w święto Trzech Króli prowadziły w naszej parafii animację misyjną, nadesłały podziękowanie za bardzo życzliwe przyjęcie w naszej wspólnocie i podjęcie duchowej adopcji misyjnej dzieci w Indiach. Szczegóły tej akcji opisane są w dzisiejszym Biuletynie „Bliżej Apostołów”.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Maria Książek. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.