01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 17 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 582

Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa w czwartek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Za dwa tygodnie będzie Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii można już zaopatrzyć się w świece gromniczne, jeśli ktoś nie ma gromnicy w domu. Przypominamy, że przez cały czas jest możliwość odwiedzenia z Komunią św. osoby starszej lub chorej w domu, po uprzednim indywidualnym ustaleniu terminu.
Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła
Wszystkich którzy zamierzają w najbliższym czasie zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że jest możliwość zorganizowania katechez przygotowujących do zawarcia małżeństwa, jeżeli będą chętni. Prosimy, by do końca stycznia zgłosić telefonicznie bądź przez Internet swoją chęć wzięcia udziału w tych katechezach. Numer telefonu bądź adres poczty elektronicznej znajdują się w każdym numerze naszego biuletynu lub na stronie internetowej parafii.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

Serdecznie dziękujemy też za ofiary kolędowe, które mimo odłożenia kolędy w czasie, składa wiele osób w naszej parafii. Można też zabierać do domów wodę święconą by nią pokropić nasze mieszkania.

Ukazał się kolejny numer tygodnika „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do jego nabycia i czytania. W dzisiejszym numerze szerokie omówienie procedury szczepień oraz inne ciekawe aktualności.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana: śp. Henryk Pstrucha. Prośmy dla niego o Miłosierdzie Boże.