24Środa, 24 kwietnia 2024Aleks, Grzegorz, Aleksander
niedziela, 24 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 568

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek – świętych Tymoteusza i Tytusa, we czwartek św. Tomasza z Akwinu. W przyszłym tygodniu Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnicznych. Jeśli ktoś nie ma gromnicy, można ją nabyć w zakrystii. Do końca stycznia jest możliwość zgłoszenia się na katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Potrzebne dane znajdują się na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze próba analizy problemu jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania. Ukazał się też nowy numer „Małego Gościa”, czyli czasopisma dla dzieci.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Joanna Kadłubowska. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.