26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 554

Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek – świętych Tymoteusza i Tytusa, we czwartek św. Tomasza z Akwinu. W przyszłym tygodniu Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy poświęcenie świec gromnicznych. Jeśli ktoś nie ma gromnicy, można ją nabyć w zakrystii. Do końca stycznia jest możliwość zgłoszenia się na katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Potrzebne dane znajdują się na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła
Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze próba analizy problemu jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania. Ukazał się też nowy numer „Małego Gościa”, czyli czasopisma dla dzieci.

W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Joanna Kadłubowska. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.