01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 31 stycznia 2021 Liczba wyświetleń: 656

Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30 i 18.00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Składka zbierana w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. W piątek – wspomnienie św. Agaty. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16:00, po czym o godz. 16:30 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi i wieczorna Msza św. Przypominamy o możliwości odwiedzenia osób starszych i chorych z sakramentem pokuty i Eucharystii w domu, po uprzednim indywidualnym ustaleniu terminu. We czwartek, który będzie pierwszym czwartkiem miesiąca, po wieczornej Mszy św.  adoracja Najświętszego Sakramentu.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła
Z powodu braku zainteresowania katechezami dla narzeczonych, kurs przedmałżeński nie rozpocznie się jak zwykle w lutym, ale trzeba go odłożyć na termin późniejszy.

Dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 16.30 będzie odprawiana nadal, aż do Świąt Wielkanocnych. Zachęcamy bardzo do korzystania z tej możliwości, by móc zachować obecne limity uczestników niedzielnych nabożeństw.

Ukazał się miesięcznik dla dzieci STAŚ na miesiąc luty. Już dzisiaj można go nabyć w zakrystii.

Uroczystość Ofiarowania Pańskiego która jest w tym tygodniu obchodzona jest w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą uwagę będziemy kierować na modlące się w naszej intencji zakony kontemplacyjne, sióstr i braci, którzy za murami klasztorów życiem przepełnionym pracą i modlitwą służą Panu Bogu w odosobnieniu. Niech w tym tygodniu nie zabraknie i z naszej strony modlitwy wdzięczności oraz prośby o powołania do tych wspólnot zakonnych.