01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 7 lutego 2021 Liczba wyświetleń: 563

Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we środę – św. Scholastyki, we czwartek – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic. Redakcja biuletynu parafialnego „Bliżej Apostołów” apeluje do właścicieli firm i usługodawców o rozważenie możliwości umieszczania na łamach gazety swojej reklamy. Pomoże to w dalszym płynnym finansowaniu wydawania biuletynu.
Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła
Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawy artykuł o różnicy między pojęciem eutanazji a rezygnacją z uporczywej terapii. Dzieciom i młodzieży polecamy szczególnie lutowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. W zakrystii są jeszcze do nabycia 3 ostatnie egzemplarze miesięcznika dla dzieci: STAŚ.

Przed nami ostatni tydzień przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. 17 lutego środą popielcową rozpoczniemy przygotowanie do Świąt Wielkiej Nocy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty śp.: Józef Kopacz, Marian Urbańczyk i Marek Siemek. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.