26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
poniedziałek, 18 marca 2019 Liczba wyświetleń: 765

Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o godz. 17.15 oraz o 19.00. Na godz. 19.00 zapraszamy szczególnie młodzież i wszystkich, którym praca uniemożliwia przyjście do kościoła wcześniej. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Wszystkim solenizantom tego dnia, zarówno paniom jak i panom składamy serdeczne życzenia opieki tak potężnego Patrona.
Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:15 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich klas gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy do nabycia dzisiaj Gościa Niedzielnego, w nim ciekawy artykuł o przypadającej w tym roku setnej rocznicy istnienia Konferencji Episkopatu Polski.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. W dalszym ciągu spłacamy kolejne raty za remont dachu na plebanii, a także przygotowujemy się do wymiany instalacji doprowadzającej wodę na teren parafii.

Są jeszcze wolne miejsca na czerwcową pielgrzymkę na Ukrainę. Można się zapisać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stefania Łudzik. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.