26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 14 stycznia 2024 Liczba wyświetleń: 230

Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we środę – św. Antoniego, opata, w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

Za niecałe trzy tygodnie będzie Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii można już zaopatrzyć się w świece gromniczne, jeśli ktoś nie ma gromnicy w domu. Na zakończenie okresu śpiewania kolęd, w niedzielę 28 stycznia odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu chórów z naszego regionu. Zaproszonym gościem przeglądu kolęd będzie zespół instrumentalno-wokalny z Nowego Targu. Początek o godz. 16.30.

Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, zatem składka będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje. Bóg zapłać za złożone w święto Trzech Króli ofiary na ogrzewanie kościoła. Zebraliśmy na ten cel 17.336 zł.

W dalszym ciągu trwa wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy życzliwie przyjmują kolędę w swoich domach. Jeżeli ktoś z różnych powodów nie mógł, a chciał przyjąć wizytę kolędową to prosimy zgłosić to jeszcze w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu wypada trzeci czwartek miesiąca, zatem zapraszamy na spotkanie grupy Emaus po wieczornej Mszy św. do naszej kawiarenki.

Ukazał się kolejny numer tygodnika „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do jego nabycia i czytania. Jednym z tematów jest gorąca ostatnio kwestia tzw. Funduszu kościelnego. W zakrystii można też jeszcze nabyć kilka ostatnich egzemplarzy pisma dla dzieci STAŚ.