03Poniedziałek, 3 października 2022Teresa, Gerard, Bogumił
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 22 sierpnia 2022 Liczba wyświetleń: 402

Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej Królowej; - we środę – św. Bartłomieja, Apostoła; Dzień imienin naszego Pana Kościelnego. - w piątek - Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. - w sobotę wspomnienie św. Moniki, Solenizantom całego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 21 Niedziela Zwykła

Coroczna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w tym roku 11 września. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych będzie możliwość zamówienia specjalnego autokaru. Zapisać można się w zakrystii.

Cały czas zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Niech to będzie kolejna forma rozwijania wiedzy na temat naszej wiary.

W zakrystii można się zapisać na wrześniową pielgrzymkę do Sandomierza i pobliskich sanktuariów. Termin 19-21 września. Program pielgrzymki dostępny jest również w zakrystii. Osoby które już się zapisały prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł.

W najbliższy wtorek akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Można je przywieźć i pozostawić na dolnym parkingu obok bramy wjazdowej we wtorek (NIE WCZEŚNIEJ!) od rana do godz. 11.00.

Decyzją naszego Arcybiskupa Metropolity dokonano zmian w naszym zespole duszpasterskim. Ks. Wojciech Wylegała został przeniesiony do parafii Mogilany. Ks. Wojciechowi dziękujemy za piękną pracę w naszej wspólnocie i życzymy Bożej opieki w nowym miejscu posługi.  Posługę wikariusza w naszej parafii rozpocznie ks. Przemysław Szumiec, z parafii Zakrzów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Trębacz, Józefa Jedynak, Helena Rejdych i Jan Kurowski. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.