01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 października 2021 Liczba wyświetleń: 715

Ogłoszenia - 30 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu we czwartek wspomnienie św. Szymona i Judy Tadeusza. Przyszła niedziela to Uroczystość poświęcenia kościoła własnego.
Ogłoszenia - 30 Niedziela Zwykła

Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. W zakrystii są do nabycia ostatnie kalendarze na rok 2022 oraz październikowy numer pisma dla dzieci STAŚ.

W dalszym ciągu zachęcamy chłopców z klas czwartych i starszych do wstąpienia w szeregi ministrantów a dziewczynki do parafialnej scholi dziecięcej. Spotkania scholi odbywają się we czwartki o godz. 16.00 w sali muzycznej.

Krąg biblijny spotyka się we wtorki po mszy wieczornej. Grupa Młodzieżowa- w piątki godz. 19.00.

Za tydzień w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą w porządku niedzielnym. Nie będzie tego dnia Mszy o 12.15. O godz. 14.30 zgromadzimy się na cmentarzu przy bramie głównej, skąd poprowadzimy procesję z modlitwami wypominkowymi za zmarłych, którą zakończymy na cmentarzu komunalnym Mszą świętą za naszych bliskich zmarłych o godz. 15.00. Intencje tej Mszy oraz wypominki roczne można zamawiać w zakrystii. Podobnie w Dzień Zaduszny o 14.30 rozpoczęcie procesji różańcowej od bramy cmentarza parafialnego i Msza św. na cmentarzu komunalnym o godz. 15.00.

Jak co roku, w Dzień Wszystkich Świętych oraz poprzedzającą go niedzielę, członkowie Rady Parafialnej, Zespołu Misterium, Redakcji Biuletynu oraz zespołu muzycznego prowadzić będą na naszym cmentarzu kwestę, przeznaczoną na potrzeby naszego cmentarza. Ofiary zebrane w ten sposób pozwolą spłacić koszty budowy nowych alejek które zostały już zakończone. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego dzieła.

Pierwsza w tym roku składka na ogrzewanie naszej świątyni będzie w pierwszą niedzielę listopada. Druga taka składka będzie w Święto Trzech Króli.

W ramach naszego dekanatu organizujemy tzw. Pochód Świętych. W przyszłą niedzielę wyruszy o godz. 14.00 spod kościoła w Myślachowicach i dotrze do kościoła w Płokach. Więcej informacji w dzisiejszym biuletynie.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Andrzej Czyżycki. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.