26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
środa, 18 września 2019 Liczba wyświetleń: 731

W liturgii w tym tygodniu: W poniedziałek, wtorek i środę rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania z klas VI, VII i VIII. Zapraszamy codziennie na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. We środę – święto św. Stanisława Kostki. Tego dnia na wieczornej Mszy św. zakończymy rekolekcje i rozprowadzimy nowe indeksy. Koszt indeksu niezmiennie 5 zł. - w piątek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich; - w sobotę – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;
Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały spotkania formacyjne wszystkich grup duszpasterskich. Krąg Biblijny spotyka się w poniedziałki o 18.30. Grupa Anonimowych alkoholików spotyka się we środy o 19.00. Ministranci mają swoje zbiórki we czwartki. Młodzież z grupy apostolskiej w piątki po wieczornej Mszy św. Schola dziecięca spotyka się w soboty o godz. 10.30. Oczywiście zapraszamy nowe osoby do włączenia się do tych grup.

Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary w ramach składki inwestycyjnej.

Wczoraj odbyła się uroczystość poświęcenia popiersia i skweru ks. Mariana Luzara. Dziękujemy wszystkim którzy wzięli w niej udział. Zapraszamy do odwiedzania tego miejsca i troski o jego piękny wygląd.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janina Czyżewicz i Józef Wojtunik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.