01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 26 września 2021 Liczba wyświetleń: 539

Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - poniedziałek – św. Wincentego a’Paulo; - we wtorek - św. Wacława, męczennika; - w środę – świętych Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała; - we czwartek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; - w piątek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Poranna Msza św. tego dnia przy ołtarzu św. Teresy. - w sobotę - Świętych Aniołów Stróżów;
Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci będzie od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich, a potem dalszy ciąg spowiedzi dla dorosłych. Prosimy osoby starsze i chore, nie mogące przychodzić do kościoła, które chcą przyjąć sakrament pokuty i Komunii św. o ustalenie terminu wizyta kapłana w domu.

Przypominamy, że rozpoczęło się już przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Uczniów klas ósmych prosimy o zapoznanie się z rozkładem zajęć, a rodziców prosimy o dopilnowanie przygotowania swoich dzieci. Katechezy odbywać się będą w następujących terminach: klasy VIII A i VIII B ze Szkoły Podst. nr 8 oraz uczniowie klas ósmych mieszkający w naszej parafii, a uczący się w innych szkołach w czwartek 30 września o godz. 17:00; a uczniowie klas: VIII C i VIII D w czwartek 7 października o godz. 17:00. Katechezy odbywać się będą w sali katechetycznej.

Po dwuletniej przerwie powracamy do tradycji corocznego dnia chorych. Będzie on w naszej parafii jak zwykle w drugą sobotę października, czyli w tym roku 9 dnia tego miesiąca. Prosimy rodziny i opiekunów osób starszych i chorych o umożliwienie tym osobom przyjazdu do kościoła. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Od piątku zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30.

Spotkanie parafialnej scholi dziecięcej w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w sali muzycznej domu katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dzieci które śpiewały do tej pory jak i nowych kandydatów. Oczywiście za zgodą rodziców.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można nabyć ostatnich kilka egzemplarzy kalendarza ściennego na rok 2022 wydanego właśnie przez redakcję „Gościa Niedzielnego”.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Małgorzata Majka, Stanisława Faber i Andrzej Skalski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.