01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 20 września 2021 Liczba wyświetleń: 510

Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - w poniedziałek – pierwszych męczenników koreańskich; - we wtorek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; - w czwartek – św. Ojca Pio; Rozpoczęło się przygotowanie do bierzmowania uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym tematem, bo nie będzie można przyłączyć się do przygotowania w terminie późniejszym. Dzisiaj na wieczornej Mszy św. będą rozprowadzane indeksy. Koszt indeksu 5 zł.
Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Prace przy utwardzeniu parkingu przy kościele trwają. Dalszym etapem, prac będzie budowa kolejnych alejek między grobami na cmentarzu parafialnym.

W najbliższy wtorek, 21 września pierwsze po długiej przerwie spotkanie kręgu biblijnego. Początek o 18.30 w parafialnej kawiarence.

W piątek, 24 września zapraszamy na spotkanie zelatorów naszych Róż Różańcowych. Spotkanie po wieczornej Mszy św. na plebanii.

Ministrantów oraz kandydatów do służby ministranckiej zapraszamy na zbiórkę we środę o godz. 16.30, zaś spotkania Grupy Młodzieżowej odbywają się w piątek o godz. 19.00. W dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się dzieci ze szkoły podstawowej do scholi dziecięcej.

Tradycyjnie zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. Dziś polecamy artykuł o objawieniach maryjnych w La Salette sprzed 175 lat. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2022 rok wydane przez redakcję „Gościa Niedzielnego” pt. „Madonny Europy” w cenie 15 zł.

Od najbliższego tygodnia powracamy do normalnych godzin urzędowania kancelarii parafialnej. W poniedziałek i wtorek od godz. 16.00 do 17.30 we środę i czwartek od godz. 8.00 do 9.30. W soboty od 8.00 do 9.00.