04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
wtorek, 14 września 2021 Liczba wyświetleń: 614

Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: We wtorek święto Podwyższenia Krzyża świętego. Wieczorem na Mszy św. adoracja krzyża, na wzór adoracji wielkopiątkowej, a po Mszy św. tradycyjna procesja ze świecami na górę Bożniową pod krzyż jubileuszowy. Prosimy o przyniesienie bukietów poświęconych w Święto Matki Bożej Zielnej. We środę Matki Bożej Bolesnej, we czwartek świętych Korneliusza i Cypriana. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Poranna Msza przy ołtarzu św. Stanisława.
Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu rozpoczniemy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy uczniów klas VI, VII i VIII na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. W niedzielę rozprowadzone zostaną nowe indeksy. Koszt indeksu niezmiennie 5 zł.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy ministrantów i wszystkich chętnych kandydatów do służby liturgicznej na spotkanie w środę o godz. 16:30. Oczywiście udział w tym spotkaniu za zgodą rodziców.

Wznawiamy też spotkania Kręgu Biblijnego. Będą się odbywać we wtorki o godz. 18.30. Pierwsze spotkanie 21 września.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Rozpoczęły się już prace przy utwardzaniu parkingu. Kolejnym etapem będzie budowa nowych alejek między grobami na cmentarzu.

Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. W zakrystii można nadal nabyć wrześniowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ, a dorosłym polecamy specjalny dodatek do „Gościa Niedzielnego”, w całości poświęcony beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, do nabycia w zakrystii.

Przy ołtarzu wyłożone są obrazki z podobizną bł. Stefana Wyszyńskiego. Można je sobie zabrać do domów jako pamiątkę dzisiejszej beatyfikacji.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Ślusarczyka i Krystynę Zielińską. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.