01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 5 września 2021 Liczba wyświetleń: 700

Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: - we środę – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Płokach. Po ubiegłorocznej przerwie będzie możliwe wspólne piesze pielgrzymowanie do Płok. Osoby chętne do wzięcia udziału, szczególnie spośród Róż Różańcowych, ale nie tylko, prosimy o zapisanie się w zakrystii by można było się zorientować ile jest chętnych osób i czy konieczne będzie podstawienie autokaru na wspólny powrót. Wyjście sprzed naszego kościoła o godz. 16.00. Kustosz sanktuarium bardzo prosi o przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii.
Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Róż Różańcowych.

Planowana na wrzesień pielgrzymka do Sandomierza zostaje niestety odwołana z braku chętnych. Może uda się to zrobić na wiosnę.

Grupa Anonimowych Alkoholików rozpoczęła już powakacyjne spotkania. Odbywają się we środy o godz. 19.00 w kawiarence.

Po wakacyjne przerwie wznawiamy wydawanie parafialnego biuletynu „Bliżej Apostołów”. Czekamy również na osoby chętne do włączenia się w redagowanie naszego tygodnika. Zachęcamy też potencjalnych reklamodawców do zamieszczania swoich reklam, dla ułatwienia finansowania kosztów druku biuletynu.

Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego, a w zakrystii jest już do nabycia wrześniowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

W dalszym ciągu zachęcamy dzieci do włączenia się w parafialną scholę. Kolejne spotkanie organizacyjne będzie w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Sali muzycznej Domu Parafialnego. Zapraszamy również chłopców do wstąpienia w szeregi ministrantów bądź lektorów.