25Wtorek, 25 czerwca 2024Dorota, Łucja, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
wtorek, 15 grudnia 2020 Liczba wyświetleń: 604

Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00. Po Mszach świętych pod chórem można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem pracowników kościoła za całoroczną pracę. Zachęcamy też do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii są jeszcze do nabycia ostatnie egzemplarze miesięcznika dla dzieci STAŚ.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu
Przygotowaniu paczek dla najuboższych z naszej parafii służyć będą dary żywnościowe, które cały czas można składać do kosza przed kaplicą Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby zrobić do najbliższej soboty włącznie, gdyż dary te będą rozdawane potrzebującym w poniedziałek 21 grudnia.

Spowiedź adwentowa będzie w naszej parafii w sobotę, 19 grudnia, od 7.30 do 10.00 przed południem i od 16.00 do 18.00 po południu. Można też ustalić indywidualny termin wizyty z sakramentami u chorych w domach.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną.

Dziś po każdej Mszy św. Formacyjna Grupa Młodzieżowa rozprowadza własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe oraz sianko na stół wigilijny. Ofiary przy tym zebrane przeznaczone będą na wspólny wyjazd wakacyjny członków grupy. Zachęcamy do wsparcia ich inicjatywy.

Przypominamy że w naszym kościele jednocześnie może przebywać 95 osób. Prosimy o przestrzeganie tego zarządzenia władz.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Janina Krawczyk, Józef Ziach i Tadeusz Jackiewicz. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.