23Wtorek, 23 kwietnia 2024Jerzy, Wojciech
niedziela, 6 grudnia 2020 Liczba wyświetleń: 651

Ogłoszenia - 2 Niedziela Adwentu

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w poniedziałek św. Ambrożego, Bpa i Dra Kościoła; - we wtorek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Tego dnia między godz. 12.00 a 12.30 „Godzina Łaski dla Świata”. Kościół będzie otwarty na indywidualną modlitwę dla wszystkich chętnych. O godz. 18.00 na Mszę św. zapraszamy trzebińskich kupców i wszystkich którym drogi jest stan kupców i przedsiębiorców.
Ogłoszenia - 2 Niedziela Adwentu
Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza dzieci, na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00.

Przy wyjściu głównym można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” a także zaopatrzyć się w poświęcone opłatki.

Dary żywnościowe dla najuboższych z naszej parafii, można składać do kosza przed ołtarzem Miłosiernego Pana Jezusa, a przez cały Adwent trwa akcja zbierania przez dzieci miedziaków na pomoc misjonarzom w Afryce.

Od dzisiaj grupa młodzieżowa z naszej parafii będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Ofiary przy tym zebrane przeznaczone będą na potrzeby formacyjne grupy.

W zakrystii zostały do nabycia ostatnie numery grudniowego miesięcznika dla dzieci STAŚ. Zachęcamy też do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego.

Za tydzień II Niedziela miesiąca. Spotkanie Róż Różańcowych po Mszy o godz. 9.30.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Ryszard Drabik, Maria Krzysztoń, Wiesław Bęben.  Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.