26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 17 grudnia 2023 Liczba wyświetleń: 555

Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Po Mszach świętych pod chórem można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Zachęcamy też do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii dostępny jest jeszcze bardzo ciekawy dwumiesięcznik historyczny Gościa Niedzielnego. W ubiegłą niedzielę go zabrakło, ale zostały dowiezione kolejne egzemplarze. Jest też do nabycia kilka ostatnich egzemplarzy miesięcznika dla dzieci STAŚ.

Przygotowaniu paczek dla najuboższych z naszej parafii służyć będą dary żywnościowe, które cały czas można składać do kosza przed kaplicą Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby zrobić do najbliższej poniedziałku włącznie, gdyż dary te będą rozdawane potrzebującym we wtorek 19 grudnia od godz. 15.00.

We czwartek kolejne spotkanie Grupy Emaus. Zapraszamy po wieczornej Mszy św.

Spowiedź adwentowa będzie w naszej parafii w najbliższy piątek od godz. 15.00 do 18.00 i w sobotę, od 7.00 do 10.00. Wyjazd do chorych przed Świętami właśnie w sobotę od godz. 10.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii, chorych których nie odwiedzamy w I soboty.

Dzisiaj młodzież z naszej grupy oazowej rozprowadza sianko na stół wigilijny. Ofiary przy tym składane pozwolą im zorganizować wspólny wyjazd w wakacje.

W najbliższy wtorek bardzo prosimy o pomoc w instalowaniu choinek we wnętrzu naszego kościoła. Prosimy o przyjście kilku mężczyzn na godz. 10.00. Choinki w tym roku są bardzo ładne ale bardzo duże i potrzeba jest pomoc przy ich ustawianiu.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

W zakrystii można odebrać pamiątkową fotografię z tegorocznej Barbórki.

Dzisiaj mija termin składania zaproszeń na tegoroczną kolędę. Zaproszenia należy zostawiać w zakrystii. Terminy kolędy będą drukowane w biuletynie.

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Krystyna Jaśko. Prośmy dla niej o Miłosierdzie Boże.