01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 7 marca 2021 Liczba wyświetleń: 752

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

W każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: o godz. 16.30, 17.15 i o 19.00. Tym, którzy nie mogą przyjść na Gorzkie Żale polecamy wysłuchanie kolejnych tegorocznych kazań pasyjnych na naszej stronie internetowej. Męska Róża Różańcowa św. Rafała Kalinowskiego a także Róża św. Barbary zapraszają w swoje szeregi nowych członków. Osoby które pragną włączyć się w modlitwę różańcową proszone są o kontakt z ks. Romanem.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na budowę Grobu i Ciemnicy można składać do oznaczonej skarbonki.

Pod chórem można już nabywać baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas, które później przyniesiemy z pokarmami do święcenia w Wielką Sobotę. Jałmużnę wielkopostną zarówno w formie daru rzeczowego jak i ofiar można składać obok kaplicy Miłosiernego Pana Jezusa oraz do skarbonki św. Antoniego.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie róż różańcowych.

Prace nad zamontowaniem w naszym kościele nowych organów trwają. Serdecznie dziękujemy osobom które już zdecydowały się na zakup poszczególnych głosów organowych. Nadal można włączać się w to dzieło, do czego gorąco zachęcamy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Barbara Mudyna. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.