21Środa, 21 lutego 2024Eleonora, Feliks, Kiejstus
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 23 października 2022 Liczba wyświetleń: 471

Ogłoszenia - 30 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu w piątek wspomnienie św. Szymona i Judy Tadeusza. Przyszła niedziela to Uroczystość poświęcenia kościoła.
Ogłoszenia - 30 Niedziela Zwykła

Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego. W zakrystii są do nabycia ostatnie kalendarze na rok 2023. Jest też jeszcze kilka egzemplarzy specjalnego wydania w całości poświęconego Miłosierdziu Bożemu.

W dalszym ciągu zachęcamy chłopców z klas czwartych i starszych do wstąpienia w szeregi ministrantów a dziewczynki do parafialnej scholi dziecięcej. Spotkania scholi odbywają się w soboty o godz. 9.00 w sali muzycznej. Ministrantów, lektorów a także kandydatów zapraszamy na zbiórkę również w sobotę o godz. 9.00.

W ubiegłą niedzielę wspomagaliśmy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na stypendia dla zdolnej, ale biednej młodzieży zebraliśmy 3.675 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawco. Pieniądze zostały już przekazane na konto fundacji.

Krąg biblijny spotyka się we wtorki po mszy wieczornej. Grupa Młodzieżowa- w piątki godz. 19.00.

Za tydzień we wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Zatroszczmy się o pamięć o naszych zmarłych, zarówno dbając o groby jak i modląc się za nich, zamawiając też wypominki. W dzień Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny Msza św. na cmentarzu o godz. 15.00. Intencje tej Mszy można zamawiać w zakrystii bądź w kancelarii.

Jak co roku, w Dzień Wszystkich Świętych oraz poprzedzającą go niedzielę, członkowie Rady Parafialnej, Zespołu Misterium, Redakcji Biuletynu oraz zespołu muzycznego prowadzić będą na naszym cmentarzu kwestę, przeznaczoną na potrzeby naszego cmentarza.

Pierwsza w tym roku składka na ogrzewanie naszej świątyni będzie w pierwszą niedzielę listopada. Druga taka składka będzie w Święto Trzech Króli.

Dziś przy wyjściach  z kościoła zbierane są ofiary na pomoc w leczeniu małego dziecka, wymagającego kosztownego leku. Zachęcamy do wsparcia.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Wacław Adamczyk, Jerzy Szędzielorz, Anna Rozmus i Stanisław Kucek. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.