01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 1 listopada 2020 Liczba wyświetleń: 588

Ogłoszenia - 31 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Z powodu epidemii odprawiona będzie w naszym kościele. Niestety niemożliwa jest procesja żałobna na cmentarzu. Jak wszyscy wiemy, cmentarze do jutra włącznie są zamknięte. - jutro Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 15.00 i 18.00. Msza św. zbiorowa za zmarłych będzie odprawiona nie na cmentarzu jak zawsze ale w kościele, tradycyjnie o godz. 15.00. W zakrystii lub w kancelarii można składać wypominki roczne i jednorazowe.
Ogłoszenia - 31 Niedziela Zwykła
Zapraszamy na listopadową modlitwę za zmarłych. Codziennie do 8 listopada o 17.45 przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki jednorazowe. W piątek 20 listopada odprawimy Mszę św. za zmarłych którzy odeszli od nas w ostatnim roku.

W dalszym ciągu można składać ofiary na potrzeby naszego parafialnego cmentarza. Niemożliwa jest w tym roku tradycyjna kwesta na cmentarzu, ale można złożyć ofiarę do przygotowanej skarbony.

W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. We czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu a w piątek spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi.

Za tydzień II niedziela miesiąca. Spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.30.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone będą na ogrzewanie naszej świątyni. Osoby które nie mogą przyjść osobiście do kościoła mogą złożyć ofiarę przez Internet. Numer konta podany jest w Biuletynie oraz na stronie internetowej. Druga składka na ten cel będzie w Święto Trzech Króli.

Ukazał się kolejny, listopadowy numer miesięcznika dla dzieci „STAŚ”. Zachęcamy do jego nabycia w zakrystii i czytania dzieciom w domu.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Czesław Wacław, Antonina Piechota i Tadeusz Jastrzębski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.