04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 19 grudnia 2021 Liczba wyświetleń: 929

Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Wchodzimy dzisiaj w ostatni tydzień Adwentu. W najbliższą środę na Mszy św. wieczornej harcerze trzebińscy przekażą naszej parafii Betlejemskie Światełko Pokoju. Można je zabierać do swoich domów, gdzie powinno zapłonąć na wigilijnym stole. Można to zrobić do wigilii do godz. 10.00. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w adwentowe dzieło pomocy ubogim. Jutro paczki z darami będą rozdane osobom potrzebującym. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom Parafialnej i Szkolnej Caritas za przygotowanie i rozprowadzenie darów.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Rano ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy św. wieczornej, gdyż wtedy zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Z powodu ograniczeń epidemicznych będą również w tym roku dwie pasterki: o godz. 22.00 i 24.00 Przed północą zapraszamy na wspólne kolędowanie razem z naszym zespołem muzycznym Boski Sqad. Ofiary złożone na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia SOS.

W sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Drugi dzień świąt to niedziela Świętej Rodziny. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego w Krakowie.

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego załączona jest płyta z kolędami, nagranymi przez polskie karmelitanki pracujące w Islandii. Zachęcamy do nabycia. Bóg zapłać również za dzisiejsze ofiary składane w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

W zakrystii można odebrać zdjęcie z ostatniej Mszy św. z okazji Barbórki.

Podobnie jak w roku ubiegłym po świętach nie rozpoczniemy tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, zwanej Kolędą. W tym tygodniu we środę odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, na której ustalimy ewentualny inny wygląd kolędy.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Anna Białas, Andrzej Piątek i Wacław Mówiński. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.