01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 12 grudnia 2021 Liczba wyświetleń: 738

Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: jutro św. Łucji, we wtorek św. Jana od Krzyża. Przez cały Adwent zapraszamy wszystkich na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

Po Mszach świętych pod chórem można nabyć świece Caritas w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Można również zaopatrzyć się w poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem pracowników kościoła za całoroczną pracę. Zachęcamy też do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii są jeszcze do nabycia ostatnie egzemplarze miesięcznika dla dzieci STAŚ oraz Mały Gość Niedzielny.

Przygotowaniu paczek dla najuboższych z naszej parafii służyć będą dary żywnościowe, które cały czas można składać do kosza przed kaplicą Miłosierdzia Bożego. Prosimy, aby zrobić do najbliższego piątku włącznie, gdyż dary te będą rozdawane potrzebującym w poniedziałek 20 grudnia, o godz. 16.00.

Spowiedź adwentowa będzie w naszej parafii w najbliższą sobotę, 18 grudnia, od 7.30 do 10.00 przed południem i od 15.00 do 18.00 po południu. Wyjazd do chorych przed Świętami właśnie w sobotę od godz. 10.00. Prosimy zgłaszać chorych i starszych w zakrystii.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych. Dotyczy to również wnętrza kościoła. Prosimy też o dezynfekcję rąk przy wejściu.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Krystyna Jagoda, Krystyna Kawala i Barbara Swaczyna. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.