26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 24 grudnia 2023 Liczba wyświetleń: 396

Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Dzisiaj ostatnia niedziela Adwentu. We środę harcerze trzebińscy przekazali naszej parafii Betlejemskie Światełko Pokoju. Można je zabierać do swoich domów, gdzie powinno zapłonąć na wigilijnym stole. Można to zrobić dzisiaj do godz. 13.00.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w adwentowe dzieło pomocy ubogim. Paczki z darami zostały rozdane osobom potrzebującym. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom Parafialnej i Szkolnej Caritas za przygotowanie i rozprowadzenie darów.

W dalszym ciągu można zaopatrzyć się w opłatki na wieczerzę wigilijną. Zachęcamy też do wsparcia Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom, przez zakup świecy Caritas.

Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. wieczornej, gdyż wtedy zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Pasterka o godz. 24.00. Pół godziny przed północą zapraszamy na wspólne kolędowanie razem z naszym zespołem muzycznym Boski Sqad. Ofiary złożone na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia SOS.

Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Drugi dzień świąt to święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego w Krakowie.

Jak zawsze zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. W zakrystii można jeszcze nabyć kilka ostatnich egzemplarzy bardzo ciekawego dwumiesięcznika historycznego Gościa Niedzielnego oraz pismo STAŚ.

W dzisiejszym biuletynie podane są pierwsze terminy tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Kolęda zacznie się po świętach. W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku codziennie po wieczornej Mszy.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Mariusz Kulawik. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.