26Piątek, 26 kwietnia 2024Maria, Marcelina, Marzena
poniedziałek, 15 maja 2023 Liczba wyświetleń: 353

Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: We wtorek św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a za 2 tygodnie Zesłanie Ducha świętego, czyli Zielone Świątki.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej przeżywają swoją I Komunię św. Otoczmy ich naszą modlitwą, by Eucharystia którą od tej pory będą przyjmować umacniała ich na drogach życia.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Gościa Niedzielnego”, a dzieciom polecamy „Małego Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik STAŚ.

Przypominamy, że wszystkie rzeczy pozostawione przez zapomnienie w naszym kościele znajdują się przy figurze św. Antoniego. Prosimy by poszukać tam swoich zgub.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli przygotowania wyjazdu młodzieży na Światowe Dni Młodych do Lizbony. Zebrano 3.422 zł.

W ubiegłą niedzielę zakończyła się pielgrzymka z naszej parafii do Francji, Włoch i Hiszpanii. Pielgrzymi cali i zdrowi powrócili do swoich domów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Paweł Pabis i Zofia Marcisz. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.