29Piątek, 29 marca 2024Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
niedziela, 9 stycznia 2022 Liczba wyświetleń: 617

Ogłoszenia - Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. W naszej rodzimej tradycji kolędy śpiewać będziemy jednak do święta Matki Bożej Gromnicznej. Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Od dzisiaj cena „Gościa” uległa zmianie i wynosi 8 zł. W zakrystii pozostały ostatnie numery miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.
Ogłoszenia - Niedziela Chrztu Pańskiego

Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Składka będzie styczniową składką inwestycyjną. Posłuży finansowaniu naszych parafialnych inwestycji w rozpoczętym nowym roku. Jednocześnie dziękujemy za ofiary złożone w święto Trzech Króli na ogrzewanie naszej świątyni.

Od jutra zapraszamy na wieczorne spotkania kolędowe w kościele. Przez cztery kolejne wieczory spotkamy się na Eucharystii, przy śpiewaniu kolęd. Program tych spotkań wydrukowany jest w dzisiejszym biuletynie i zamieszczony na stronie internetowej. Będzie możliwe spotkanie z duszpasterzami i rozmowa. Jeżeli ktoś będzie miał takie życzenie można będzie też złożyć ofiarę kolędową. W dalszym ciągu możliwe jest umówienie terminu na poświęcenie nowych domów lub nowych mieszkań.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Barbara Mierzwińska, Janina Majewska i Marek Kanik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.