01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 4 kwietnia 2021 Liczba wyświetleń: 837

Ogłoszenia - Wielkanoc 2021

Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w porządku niedzielnym. Będzie również Msza o 16.30. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Składamy gorące Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Złożono na ten cel 1.851 zł a także za ofiary składane przy adoracji krzyża. Są one przeznaczone na utrzymanie Grobu Chrystusa w Jerozolimie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tych świąt i całej liturgii Wielkiego Tygodnia. Mimo rygorystycznych ograniczeń Triduum Paschalne jak i liturgia świąteczna była piękną modlitwą całej naszej parafii.
Ogłoszenia - Wielkanoc 2021

W najbliższy piątek, z racji Oktawy Wielkanocy post nie obowiązuje.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Będzie to druga niedziela miesiąca. Po Mszy o 9.30 spotkanie Róż Różańcowych.

Od najbliższego piątku po przerwie wielkopostnej powracamy do cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia od godz. 17.00 do 18.00. Na zakończenie koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza święta zbiorowa za zmarłych żegnanych w ostatnim czasie.

Przy wejściach do kościoła dostępne są maseczki ochronne jednorazowe, dostarczone dla parafii przez Straż Pożarną. Można je sobie zabierać na czas obecności w kościele. Prosimy jednak, by po ich użyciu wyrzucać je wraz ze swoimi śmieciami w domu.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Kazimierz Csernak. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech nadzieja płynąca z pustego grobu Chrystusa dodaje nam otuchy i siły w pokonywaniu trudności codziennego życia i pomoże bardziej cenić każdą radość jaką nam życie przynosi.