26Poniedziałek, 26 lutego 2024Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
poniedziałek, 19 września 2022 Liczba wyświetleń: 418

Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

Dziś rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkoły podstawowej. Dziś, jutro i we wtorek o godz. 18:00 rekolekcje dla tych uczniów zakończone wręczeniem indeksów. Prosimy rodziców o zainteresowanie się tym tematem, bo nie będzie można przyłączyć się do przygotowania w terminie późniejszym. Koszt indeksu 5 zł.
Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu:

  • we wtorek – pierwszych męczenników koreańskich;
  • w środę – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;
  • w piątek – św. Ojca Pio.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Prace przy wykonaniu nowych drzwi trwają i jest nadzieja, że do końca września drzwi główne będą zamontowane.

W piątek 23 września zapraszamy na spotkanie zelatorów naszych Róż Różańcowych. Spotkanie po wieczornej Mszy św. na plebanii.

Ministrantów oraz kandydatów do służby ministranckiej zapraszamy na zbiórkę w czwartek po wieczornej Mszy św., zaś spotkania Grupy Młodzieżowej odbywają się w piątek o godz. 19:00, a spotkania Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 10:30. W dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się dzieci ze szkoły podstawowej do scholi dziecięcej. Spotkania scholi w soboty o godz. 9:00.

Tradycyjnie zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. Dziś do numeru dołączona jest kolejna płyta z nagraniem ksiąg Pisma Świętego Starego Testamentu.

Przy wyjściach z kościoła prowadzona jest zbiórka ofiar na leczenie małego Szymona. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Henryk Sikora. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.