01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 18 kwietnia 2021 Liczba wyświetleń: 728

Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Trwamy w radosnym okresie Zmartwychwstania Chrystusa. Liturgiczny okres wielkanocny trwać będzie do Niedzieli Zesłania Ducha świętego, czyli w tym roku do 23 maja. W tym tygodniu w piątek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Wszystkim solenizantom, którym patronuje św. Wojciech składamy serdeczne życzenia imieninowe.
Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Dziś rozpoczyna się w Kościele 13 Tydzień Biblijny. Przypominamy, że w naszej parafii działa Krąg Biblijny, który zrzesza osoby pragnące głębiej poznać treść i znaczenie Pisma św. W tym wyjątkowym czasie jego spotkania są zawieszone, ale zachęcamy by sami w swoich domach studiowali Pismo św. i zachęcali do tego swoich przyjaciół i domowników.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na comiesięczną składkę inwestycyjną. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, postaramy się w tym roku ułożyć kostkę brukową na parkingu przy kościele oraz na cmentarzu.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły związane z tygodniem biblijnym. Zachęcamy też do zabrania do domów wielkanocnego numeru Gościa Niedzielnego.

Spotkanie dla rodziców uczniów klas ósmych szkoły podstawowej dotyczące uroczystości przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia po Mszy św. o godz. 16:30 w kościele. Planowany termin udzielenia Sakramentu w naszej świątyni: 26 maja 2021 roku (środa) o godz. 18:00.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Arkadiusz Żądło, Grażyna Sieradzka, Stanisława Smaroń i Władysław Petka . Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.