01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 25 kwietnia 2021 Liczba wyświetleń: 740

Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: We czwartek – św. Katarzyny ze Sieny; Wszystkim solenizantkom składamy serdeczne życzenia imieninowe. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Codziennie po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiew litanii loretańskiej.
Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

Trwają przygotowania do uroczystości I Komunii św. W tym roku będzie miała miejsce w sobotę 8 maja. Natomiast sakrament Bierzmowania będzie udzielony we środę 26 maja.

Jutro przypada kolejna 9 rocznica śmierci ks. Prałata Stanisława Gałuszki, który był proboszczem naszej parafii przez 27 lat. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za niego.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego szereg ciekawych artykułów mogących ugruntować i usystematyzować wiedzę o naszej wierze.

Przypominamy, że w dalszym ciągu, do 3 maja włącznie obowiązują przepisy sanitarne dopuszczające w naszym kościele limit 80 osób mogących przebywać jednocześnie wewnątrz świątyni. Dotyczy to Mszy świętych, nabożeństw oraz pogrzebów. Obowiązuje również cały czas zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki. Prosimy o przestrzeganie tych przepisów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Łukasik i Adolf Kraciuk. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.