04Poniedziałek, 4 marca 2024Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 2 maja 2021 Liczba wyświetleń: 952

Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: Jutro Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski a także nasze święto narodowe. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 10.00 i 18.00. Na 18.00 zapraszamy tegorocznych maturzystów z naszej parafii. We wtorek wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków, we środę św. Stanisława Kaźmierczyka, patrona Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii, w czwartek – świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W sobotę Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. W naszej parafii dzień odpustu. Tego dnia odbędzie się uroczystość I Komunii św. dzieci z klas trzecich.
Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich i dalszy ciąg spowiedzi. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Przez cały maj, nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy. W przyszła niedzielę spotkanie róż różańcowych, po Mszy o 9.30.

Zgodnie z nowymi zarządzeniami, od 4 maja u nas udział w nabożeństwach będzie możliwy dla 95 osób. W dalszym ciągu zachowujemy obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki ochronnej.

Dzisiaj będzie jeszcze odprawiona Msza św. o godz. 16.30 i od niedzieli 9 maja wracamy do normalnego porządku Mszy niedzielnych, czyli wieczorem będzie tylko Msza św. o godz. 18.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć najnowszy numer miesięcznika dla dzieci pt. „Staś”. Pod chórem do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Bolesław Malczyk, Kazimierz Wala i Tadeusz Dyląg. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.