01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 9 maja 2021 Liczba wyświetleń: 699

Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w piątek święto św. Macieja Apostoła; Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a za tydzień Zesłanie Ducha świętego, czyli Zielone Świątki. Wczoraj dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej pierwszy raz przystąpiły do Komunii św. Każda z klas miała swoją indywidualną Mszę św. Wszystko odbyło się w skupieniu i podniosłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy angażowali się w przygotowanie tej uroczystości. Najbliższy tydzień, to tzw. Biały Tydzień dla wszystkich tych dzieci.
Ogłoszenia - 6 Niedziela Wielkanocna

Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie comiesięczną składką inwestycyjną. Jeżeli warunki pozwolą, postaramy się w tym roku pokryć kostką brukową ostatnią część przykościelnego parkingu.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dzisiaj wracamy do normalnego rozkładu Mszy świętych niedzielnych, czyli wieczorem tylko Msza o godz. 18.00.

W tym tygodniu we środę przypada 75 rocznica męczeńskiej śmierci ks. Michała Rapacza zamordowanego w Płokach. Ks. Proboszcz Sanktuarium płockiego zaprasza do wspólnej modlitwy albo osobiście albo poprzez łącza internetowe. Szczegóły na plakatach.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć Gościa niedzielnego, a w zakrystii ostanie numery miesięcznika dla dzieci „STAŚ”.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Kazimiera Rejdych, Irena Oziębłowska, Krystyna Dudzik, Maria Kułaga i Anna Nizioł. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże.