01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 16 maja 2021 Liczba wyświetleń: 733

Ogłoszenia - Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - W piątek wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; - w sobotę św. Rity, patronki kobiet w stanie błogosławionym; - Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki.
Ogłoszenia - Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

W przyszłym tygodniu we środę w naszej parafii uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania. Na Mszy św. o godz. 18.00 ok. 40 uczniów przyjmie sakrament dojrzałości chrześcijańskiej, z rąk ks. Bpa Roberta Chrząszcza. Cały rozpoczęty dzisiaj tydzień trwały będą bezpośrednie przygotowania do tego ważnego wydarzenia.  Oczywiście z powodu ograniczeń epidemicznych w liturgii będą mogły brać tylko osoby najbliższe bierzmowanym.

Przez cały miesiąc maj nabożeństwa maryjne z litanią loretańską codziennie po wieczornej Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Bóg zapłać, za składane dzisiaj ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Zarówno tygodnik  Gość Niedzielny jak i miesięczniki dla dzieci: Mały Gość Niedzielny i pismo STAŚ mogą pomóc nam w pogłębieniu wiedzy na temat naszej wiary.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość odwiedzenia osób starszych i chorych w ich domach z posługą sakramentalną. Termin wizyty trzeba wcześniej uzgodnić osobiście lub telefonicznie.

Przypominamy też, że z powodu sytuacji w jakiej jesteśmy wszelkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień, po wieczornej Mszy św. Sprawy związane z cmentarzem najlepiej załatwiać we środy od. godz. 8.00 do 9.30

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Wiesław Karwański, Małgorzata Smółka, Elżbieta Majewska, Mieczysława Noworyta i Sylwester Klimek. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.