01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 7 listopada 2021 Liczba wyświetleń: 611

Ogłoszenia - 32 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we czwartek – 11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, nasze Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 9.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Jak co roku, składka zbierana na tej Mszy św. będzie zasilała „Fundusz Marcinowy”, z którego od wielu lat pomagamy dzieciom z ubogich rodzin. Zachęcamy do ofiarności. - w piątek – św. Jozafata Kuncewicza, bpa i męczennika; - w sobotę – świętych pierwszych polskich męczenników;
Ogłoszenia - 32 Niedziela Zwykła

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się w dobre przeżycie uroczystości Wszystkich Świętych. Szczególne podziękowania dla osób, które uczestniczyły w kweście ofiar na cmentarzu. Zebrano tego dnia 4.674 zł, z przeznaczeniem na potrzeby naszego parafialnego cmentarza.

Prosimy, aby w najbliższych dniach zgłosić w zakrystii ewentualne pomyłki w rocznych wypominkach. Wywieszone są one w gablocie przed kościołem. Bóg zapłać za złożone w tym czasie ofiary wypominkowe.

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” bardzo ciekawe artykuły nawiązujące do kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika. W zakrystii  można już nabyć listopadowy numer miesięcznika dla dzieci STAŚ oraz pismo Mały Gość Niedzielny.

Za tydzień obchodzić będziemy 5 Światowy Dzień Ubogich. Naszą modlitwą i darem serca otoczymy osoby ubogie i potrzebujące wsparcia na całym świecie, a w szczególności tych, którzy żyją obok nas. Będzie to również druga niedziela miesiąca. Po Mszy o 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.

Bardzo prosimy wszystkie osoby lub rodziny, które zamieszkały na terenie naszej parafii w ostatnich dwóch latach i chcą być umieszczone w spisie parafian, o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej. Można to zrobić osobiście, bądź za pomocą poczty elektronicznej.
 
W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Bartłomiej Trębacz, Maria Bartosik, Stefania Jędrzejczyk i Czesław Chechelski. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.