25Wtorek, 25 czerwca 2024Dorota, Łucja, Wilhelm
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 12 listopada 2023 Liczba wyświetleń: 388

Ogłoszenia - 32 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w poniedziałek pierwszych polskich męczenników: św. Benedykta i towarzyszy, w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę – bł. Karoliny Kózkówny;
Ogłoszenia - 32 Niedziela Zwykła

Dziękujemy wszystkim, którzy w czasie Mszy św. za Ojczyznę, w Święto Niepodległości, wsparli „Fundusz Marcinowy”, finansujący pomoc dla osób potrzebujących, złożono na ten cel 927 zł. Dziękujemy również za ofiary na ogrzewanie naszej świątyni. W ubiegłą niedzielę złożono na ten cel. 16.174 zł.

Nasza parafialna schola dziecięca zaprasza do swych szeregów nowych adeptów śpiewania. Spotkania scholi w soboty o godz. 9.00. Czekamy też na nowych ministrantów i lektorów do posługi przy ołtarzu.

W tym tygodniu wypada trzeci piątek listopada. Zgodnie z naszą tradycją tego dnia wieczorem odprawiona zostanie Msza św. w intencji wszystkich zmarłych których żegnaliśmy w okresie ostatnich 12 miesięcy.

W zakrystii można jeszcze nabyć ostatnie egzemplarze pisma dla dzieci STAŚ. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika Gość Niedzielny, który dostępny jest przy wyjściu głównym.

Zakończyły się prace przy wymianie nawierzchni przy bocznym, południowym wejściu do naszego kościoła. Z wejścia a także z podjazdu dla wózków można już korzystać. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Składka będzie comiesięczną składką inwestycyjną, która posłuży do spłacenia tych prac.

W najbliższy czwartek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie formacyjne wspólnoty Emaus, do parafialnej kawiarenki.