17Środa, 17 kwietnia 2024Klara, Robert, Rudolf
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 19 listopada 2023 Liczba wyświetleń: 252

Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; we wtorek – święto Ofiarowania NMP, w środę - św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w piątek – świętych męczenników wietnamskich; sobotę – św. Katarzyny Aleksandryjskiej. - W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Za dwa tygodnie rozpocznie się Adwent.
Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach listopadowej składki inwestycyjnej. Prace przy bocznym wejściu do kościoła zostały zakończone, równocześnie zabezpieczone też zostały górne stopnie przy wejściu głównym.

Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Przy wejściu głównym dostępny jest katolicki tygodnik „Gość Niedzielny” a w zakrystii można jeszcze nabyć miesięcznik dla dzieci „STAŚ”.

We czwartek planujemy sprzątanie liści wokół kościoła. Jeżeli pogoda pozwoli prosimy o pomoc wszystkich chętnych do tej pracy na godzinę 9.00. Byłoby dobrze w miarę możności przynieść własny sprzęt.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny światowy dzień ubogich. Naszymi modlitwami i ofiarami będziemy wspierać najuboższych w naszej diecezji i naszej parafii. Ofiarami do oznaczonej skarbony będzie można wesprzeć to dzieło.

Również w przyszłą niedzielę druhowie z Trzebińskiej Ochotniczej Straży Pożarnej rozprowadzać będą kalendarze na rok 2024.  

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Wioletta Gancarczyk, Jarosław Cierlik i Roman Kurek. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.