01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 15 listopada 2020 Liczba wyświetleń: 623

Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej; - we środę – bł. Karoliny Kózkówny; - w piątek – św. Rafała Kalinowskiego; - w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny; - przyszła niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca rok liturgiczny. Za dwa tygodnie rozpocznie się Adwent.
Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła
W najbliższy piątek Msza św. w intencji zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnich 12 miesiącach. Zapraszamy na nią rodziny i przyjaciół tych zmarłych.
 
Bóg zapłać za składane dziś ofiary w ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej. Ofiary te posłużą do finansowania naszych kolejnych niezbędnych inwestycji parafialnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy w czasie Mszy św. za Ojczyznę, w Święto Niepodległości, wsparli „Fundusz Marcinowy”. Zebrano tego dnia 642 zł.

Przy wyjściach z kościoła można zabrać do domów miesięcznik „Apostolstwo Chorych”. Jest on adresowany do osób starszych i chorych, którzy aktualnie na ogół nie opuszczają swoich mieszkań. Do tej pory otrzymywali go przy okazji wizyty księdza na I sobotę. Teraz prosimy rodziny lub sąsiadów o dostarczenie im tego czasopisma. W dalszym ciągu przypominamy, że jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i Komunii św. w domu chorego, po uprzednim ustaleniu terminu wizyty.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Tomasz Łukjanow i Zbigniew Radosz. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.