01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 22 listopada 2020 Liczba wyświetleń: 859

Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - we wtorek – świętych męczenników wietnamskich, Andrzeja i towarzyszy; - W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Na Mszy św. o godz. 6.30 poświęcone zostaną opłatki na wigilię Bożego Narodzenia. Można będzie się w nie zaopatrzyć przy głównym wyjściu z kościoła. Ofiary składane przy opłatkach są wynagrodzeniem dla pracowników kościoła za całoroczną pracę.
Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła
Zapraszamy wszystkich na Roraty które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o 7.00. W niedziele rorat się nie odprawia. Dzieci zachęcamy do przynoszenia na Roraty lampionów, symboli adwentowego czuwania i oczekiwania na przyjście Zbawiciela.

W zakrystii można jeszcze nabyć ostatnie dwa kalendarze Gościa Niedzielnego na rok 2021. Zachęcamy do zakupu i czytania najnowszego numeru tego tygodnika.

Od dzisiaj w naszym kościele zaczął funkcjonować nowoczesny system dezynfekcji powietrza i całego wnętrza. Szczegóły tej inwestycji opisane są w dzisiejszym Biuletynie „Bliżej Apostołów”.

W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. dr Władysław Majewski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.