01Piątek, 1 marca 2024Antonina, Antoni, Albin
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
niedziela, 21 listopada 2021 Liczba wyświetleń: 591

Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła

W liturgii Kościoła w tym tygodniu: - w poniedziałek – św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, we czwartek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej. - W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Na Mszy św. o godz. 6.30 poświęcone zostaną opłatki na wigilię Bożego Narodzenia. Informujemy, że nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach i nikt nie ma od nas takiego upoważnienia. Ofiary składane przy opłatkach są wynagrodzeniem dla pracowników kościoła za całoroczną pracę.
Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła

Zapraszamy wszystkich na Roraty które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o 7.00. W niedziele rorat się nie odprawia. Dzieci zachęcamy do przynoszenia na Roraty lampionów, symboli adwentowego czuwania i oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Od tego roku nie będziemy już zbierać monet groszowych. Prosimy nie przynosić ich do kościoła.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary w ramach listopadowej składki inwestycyjnej oraz za ofiary złożone tydzień temu z okazji Światowego Dnia Ubogich. Zebrano tego dnia 1.217 zł

Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Dziś do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta DVD z filmem dokumentalnym o tragicznych losach beatyfikowanego wczoraj w Katowicach ks. Jana Machy. W zakrystii można jeszcze nabyć miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z bardzo pouczającym komiksem przedstawiającym życie nowego błogosławionego.

W ubiegłym tygodniu odeszła do pana śp. Kazimiera Ostrowska, Bronisław Seweryn, Krzysztof Drewniak, Genowefa Orszak. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.